Materiały plandekowe HEYTEX
Materiały plandekowe HEYTEX. Gramatury 650,680 w szerokości 2,5 oraz 2,75 i 3,00 m, nawoje 65 mb.Panama w szerokości 3 metry o długości 30 mb.
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem skontaktuj się z nami.
Limited-Time Offers : Mid-Summer Season Sale On Selected Items - SHOP NOW
Mechanizm napinający plandekę (napinacz plandeki) typu R
Dostępne rodzaje:
- mechanizm lewy
- mechanizm prawy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Materiały plandekowe HEYTEX. Gramatury 650,680 w szerokości 2,5 oraz 2,75 i 3,00 m, nawoje 65 mb.Panama w szerokości 3 metry o długości 30 mb.
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem skontaktuj się z nami.
Łącznik dachu EDSCHA UltraLine o długości 620 mm, wykonany z plastiku, w kolorze zielonym.
Mechanizm napinający plandekę (napinacz plandeki) typu K. Dostępny lewy lub prawy o wymiarach zewnętrznych 38x40x75 mm
Łącznik dachu SESAM, wykonany z PCV w kolorze czarnym. Szerokość 100 mm, dostępny w dwóch długościach: 600 mm i 700 mm.
Podkładka pod rolkę do naczepy SCHMITZ . Długość 70 mm, szerokość 55 mm, grubość 1,5 mm, rozstaw otworów 28 mm.
Oryginalny, firmy PWP adapter profila dolny (nakładka na profil), do systemów zasłonowych w naczepach ciężarowych.
Cechy: nowy, oryginalny, poprzeczka, wysokość 54 mm, średnica 27 mm /wewnątrz/.
Adapter górny profila do systemów zasłonowych w naczepach ciężarowych. Nowy, wykonany z brązu, 27mm.
Adapter dolny profila, wewnętrzny (Rund mit Schlitz/innen vierkant) do systemów zasłonowych w naczepach ciężarowych.
Łącznik dachu EDSCHA, wykonany z plastiku w kolorze zielonym. Szerokość 100 mm, dostępny w dwóch długościach: 570 mm i 650 mm.
Kieszeń deski stelaża do wspawywania, o szerokości 70 mm. Stosowana do trzymania desek burtowych metalowych lub drewnianych. Montowana do słupków stelaża.
HF Pas taśma do zgrzewania plandeki wykonany z PCV o długości 100 metrów i szerokości 50 mm, udźwig 1300 kg. Cena za 100 mb brutto
Kolor dostępny szary lub biały
Napinacz plandeki PWP ORYGINAŁ (Mechanizm napinacza plandeki). Stal ocynk, DOSTĘPNE - lewy - prawy. Przecięcie lub kwadrat.
Płytka mocująca łącznik dachu Edscha, wykonana z PCV o wysokości 95 mm i szerokości 60 mm, kolor czarny.
Kieszeń deski stelaża do wspawywania, o szerokości 40 mm. Stosowana do trzymania desek burtowych metalowych lub drewnianych. Montowana do słupków stelaża.
Adapter dolny 27 mm kwadrat, do systemów zasłonowych w naczepach ciężarowych.
Cechy: nowy, oryginał PWP, kwadratowy, wysokość 52 mm, średnica 27 mm.
Mechanizm napinający plandekę (napinacz plandeki) typu R. Dostępny mechanizm lewy i prawy.
check_circle
check_circle